Sklady

Impozantné skladové kapacity pre všetky teplotné režimy

Patríme k najväčším poskytovateľom skladových služieb s pridanou hodnotou v strednej Európe. Skladujeme vo všetkých teplotných režimoch (suchý, chladený a mrazený sklad od +25 °C do -18 °C) a len v SR by ste v našich skladoch narátali cez 60 400 paliet. (Madunice 18000 paliet, Senec sklad A 20700 paliet, Senec sklad B 21700 paliet). V Maduniciach denne vyexpedujeme v priemere 1300 paliet. V sklade Senec A denne spracujeme 25000 kartónov v režime Cross Dock, cez 20000 kartónov v režime CW a zo skladov pre našich zákazníkov vyexpedujeme v priemere 1500-2000 paliet denne.

Zároveň tento sklad slúži ako Cross Dockové centrum celopaliet pre našu internú dopravu v objeme cca 300 PAL denne. Naše sklady sú kapacitne vyťažené na 90 - 92%. Dodržiavame FIFO, FEFO, LIFO a naše sklady sú riadené Warehouse Management Systémom (nadstavba SAP). Naše sklady fungujú v režime "paperless" a pre všetky skladové operácie používame čítačky čiarových kódov. V SR skladujeme v piatich distribučných centrách: v Maduniciach, Senci a Prešove, Ružomberku a vo Zvolene.

Naplnenosť skladov

0%
84%
100%
Aktuálna
naplnenosť
84%
Voľná kapacita pre vás
16%

Ponuka práce

všetky ponuky

Sales manager pre odvetvie dopravy

Sme rodinná firma, založená v roku 1992 v Čechách. Dnes sme jednou z najvýznamnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004 v Maduniciach a od roku 2009 aj v Senci. V Maduniciach prevádzkujeme najväčší a najvyšší mraziarenský sklad na Slovensku. Riadime sa princípom poctivého a spravodlivého jednania voči dodávateľom, zákazníkom, konkurencii a zamestnancom. V spoločnosti HOPI vytvárame pracovné prostredie, v ktorom panuje ovzdušie vzájomnej dôvery a úcty a v ktorom všetci pociťujú zodpovednosť za svoje pracovné výkony aj dobrú povesť firmy. Snažíme sa o rozvoj našich zamestnancov, dávame im priestor k ďalšiemu rastu a udržiavame s nimi otvorenú komunikáciu. Chceme, aby sme všetci fungovali ako jeden tím so spoločným cieľom.

mzda: 0+ €

viac informácií

Prečo si vybrať HOPI?

Našou prednosťou je vysoká orientácia
na zákazníka a spokojných zamestnancov.

viac o hopi
Stredoeurópske pokrytie
Stabilita, pružnosť a bezpečnosť v jednom
Poctivý zamestnávateľ
Kvalitná starostlivosť o zákazníka
Zvyšování efektivity
Dávame priestor ľudskému potenciálu

Spoločnosti,
ktoré nám už dôverujú.

Vybrané referencie
Beiersdorf Billa Kaufland Metro Lindt Hyza Budweiser Budvar Rajo Terno DR. Oetker