Sklady

Impozantné skladové kapacity pre všetky teplotné režimy

Patríme k najväčším poskytovateľom skladových služieb s pridanou hodnotou v strednej Európe. Skladujeme vo všetkých teplotných režimoch (suchý, chladený a mrazený sklad od +25 °C do -18 °C) a len v SR by ste v našich skladoch narátali cez 60 400 paliet. (Madunice 18000 paliet, Senec sklad A 20700 paliet, Senec sklad B 21700 paliet). V Maduniciach denne vyexpedujeme v priemere 1300 paliet. V sklade Senec A denne spracujeme 25000 kartónov v režime Cross Dock, cez 20000 kartónov v režime CW a zo skladov pre našich zákazníkov vyexpedujeme v priemere 1500-2000 paliet denne.

Zároveň tento sklad slúži ako Cross Dockové centrum celopaliet pre našu internú dopravu v objeme cca 300 PAL denne. Naše sklady sú kapacitne vyťažené na 90 - 92%. Dodržiavame FIFO, FEFO, LIFO a naše sklady sú riadené Warehouse Management Systémom (nadstavba SAP). Naše sklady fungujú v režime "paperless" a pre všetky skladové operácie používame čítačky čiarových kódov. V SR skladujeme v piatich distribučných centrách: v Maduniciach, Senci a Prešove, Ružomberku a vo Zvolene.

Naplnenosť skladov

0%
84%
100%
Aktuálna
naplnenosť
84%
Voľná kapacita pre vás
16%

Ponuka práce

všetky ponuky

Vodič/vodička solo vozidla

mzda: 0+ €

viac informácií

Vodič/vodička ťahača

mzda: 0+ €

viac informácií

Account manager pre Senec

V prípade, že nastúpiš, budeš: - pripravovať akvizíciu nových zákazníkov, starať sa o existujúcich zákazníkov - rozvíjať a budovať dobré vzťahy s obchodnými partnermi, zlepšovať imidž spoločnosti - udržiavať pravidelný kontakt so zákazníkmi (mailový, telefonický, osobný) - plánovať, organizovať a viesť jednotlivé obchodné rokovania - pripravovať prvotnú analýzu klienta a jeho investičnej alebo úverovej rizikovosti - analyzovať zákaznícke potreby - pravidelne reportovať dosiahnuté obchodné výsledky za prideleného partnera - poskytovať odborné finančné poradenstvo potenciálnym a existujúcim zákazníkom - vyhľadávať nové obchodné príležitosti v danom odvetví, robiť prieskum trhu a aktivít konkurencie - mať zodpovednosť za dodržiavanie interných smerníc, nariadení a predpisov - zastupovať finančné, obchodné a marketingové a hodnotové záujmy finančnej spoločnosti - participovať pri tvorbe obchodných a marketingových stratégií a plánov finančnej inštitúcie - vykonávať iné doplnkové práce, ktoré priamo i nepriamo súvisia so zabezpečením a spracovaním obchodného prípadu Zamestnanecké výhody, benefity - motivačné nadštandardné odmeňovanie - príležitosť na sebarealizáciu, osobný i kariérny rast - zázemie stabilnej rodinnej spoločnosti

mzda: 0+ €

viac informácií

Prečo si vybrať HOPI?

Našou prednosťou je vysoká orientácia
na zákazníka a spokojných zamestnancov.

viac o hopi
Stredoeurópske pokrytie
Stabilita, pružnosť a bezpečnosť v jednom
Poctivý zamestnávateľ
Kvalitná starostlivosť o zákazníka
Zvyšování efektivity
Dávame priestor ľudskému potenciálu

Spoločnosti,
ktoré nám už dôverujú.

Vybrané referencie
Billa Lidl Metro Lindt Hyza Budweiser Budvar Rajo Terno DR. Oetker Minit