Rešpektujme sa, ide o život!

Rešpektujme sa, ide o život!

Takto znie hlavné heslo kampane, do ktorej sme sa zapojili spolu s ostatnými HOPI krajinami. Nielen v Čechách, ale i na Slovensku je cyklistika jedným z najobľúbenejších hobby športov. Napriek tomu sa cyklisti stávajú súčasťou dopravných nehôd najčastejšie z dôvodu nedodržania bezpečnej vzdialenosti pri ich obiehaní. Cieľom tejto kampane je zvýšenie povedomia o bezpečnosti na cestách pri obiehaní cyklistov a tiež šírenie myšlienky vzájomného rešpektu medzi vodičmi a cyklistami.

A prečo sme sa rozhodli podporiť túto iniciatívu?

    -Pretože bezpečnosť je v HOPI na 1. mieste

    -Pretože chceme ísť príkladom

    -Pretože „naše“ autá môžu šíriť túto myšlienku naprieč celým Slovenskom

Ambasádormi projektu sú Roman Kreuziger, Peter Sagan či Pavol Habera, ale stať sa ním môžete aj VY!!! A to dodržiavaním pravidiel a ohľaduplným správaním, či už na sedadle bicykla alebo za volantom. A tiež napríklad umiestnením samolepky na Váš automobil.

Samolepky môžete získať na recepciách našich distribučných centier. Poďme šíriť myšlienku rešpektu a bezpečnosti spolu!

Ponuka práce

všetky ponuky

Vodič/vodička solo vozidla

mzda: 0+ €

viac informácií

Vodič/vodička ťahača

mzda: 0+ €

viac informácií

Account manager pre Senec

V prípade, že nastúpiš, budeš: - pripravovať akvizíciu nových zákazníkov, starať sa o existujúcich zákazníkov - rozvíjať a budovať dobré vzťahy s obchodnými partnermi, zlepšovať imidž spoločnosti - udržiavať pravidelný kontakt so zákazníkmi (mailový, telefonický, osobný) - plánovať, organizovať a viesť jednotlivé obchodné rokovania - pripravovať prvotnú analýzu klienta a jeho investičnej alebo úverovej rizikovosti - analyzovať zákaznícke potreby - pravidelne reportovať dosiahnuté obchodné výsledky za prideleného partnera - poskytovať odborné finančné poradenstvo potenciálnym a existujúcim zákazníkom - vyhľadávať nové obchodné príležitosti v danom odvetví, robiť prieskum trhu a aktivít konkurencie - mať zodpovednosť za dodržiavanie interných smerníc, nariadení a predpisov - zastupovať finančné, obchodné a marketingové a hodnotové záujmy finančnej spoločnosti - participovať pri tvorbe obchodných a marketingových stratégií a plánov finančnej inštitúcie - vykonávať iné doplnkové práce, ktoré priamo i nepriamo súvisia so zabezpečením a spracovaním obchodného prípadu Zamestnanecké výhody, benefity - motivačné nadštandardné odmeňovanie - príležitosť na sebarealizáciu, osobný i kariérny rast - zázemie stabilnej rodinnej spoločnosti

mzda: 0+ €

viac informácií

Prečo si vybrať HOPI?

Našou prednosťou je vysoká orientácia
na zákazníka a spokojných zamestnancov.

viac o hopi
Stredoeurópske pokrytie
Stabilita, pružnosť a bezpečnosť v jednom
Poctivý zamestnávateľ
Kvalitná starostlivosť o zákazníka
Zvyšování efektivity
Dávame priestor ľudskému potenciálu

Spoločnosti,
ktoré nám už dôverujú.

Vybrané referencie
Beiersdorf Billa Metro Lindt Hyza Budweiser Budvar Rajo Terno DR. Oetker Minit