Na každej sekunde záleží

Na každej sekunde záleží

A to zvlášť, keď ide o záchranu života pri zástave srdca. Pre nás v HOPI je bezpečnosť na prvom mieste, pretože si vážime zdravie a životy všetkých našich kolegov. Preto sme sa rozhodli vybaviť defibrilátormi naše 2 najväčšie distribučné centrá.

Defibrilátory Lifepak 1000 môžu použiť aj prví svedkovia udalosti, teda osoby bez zdravotníckeho vzdelania a využiť prvé minúty pri záchrane pacienta do príchodu záchranky. Slovné pokyny defibrilátor podáva užívateľovi v slovenskom jazyku.

Na oboch centrách – v Senci aj v Maduniciach bol preškolený personál nielen z radov oddelenia Kvality, ale tiež z radov zmenových majstrov. Defibrilátory sú umiestnené na dostupných miestach a sú viditeľne označené. Zároveň sú obe naše pracoviská označené nálepkou s informáciou o vybavení objektu defibrilátorom.

Teší nás, že posúvame našu bezpečnosť opäť o level vyššie. No prajeme si, aby sme tieto prístroje používali čo najmenej!

Ponuka práce

všetky ponuky

Vodič/vodička solo vozidla

mzda: 0+ €

viac informácií

Vodič/vodička ťahača

mzda: 0+ €

viac informácií

Account manager pre Senec

V prípade, že nastúpiš, budeš: - pripravovať akvizíciu nových zákazníkov, starať sa o existujúcich zákazníkov - rozvíjať a budovať dobré vzťahy s obchodnými partnermi, zlepšovať imidž spoločnosti - udržiavať pravidelný kontakt so zákazníkmi (mailový, telefonický, osobný) - plánovať, organizovať a viesť jednotlivé obchodné rokovania - pripravovať prvotnú analýzu klienta a jeho investičnej alebo úverovej rizikovosti - analyzovať zákaznícke potreby - pravidelne reportovať dosiahnuté obchodné výsledky za prideleného partnera - poskytovať odborné finančné poradenstvo potenciálnym a existujúcim zákazníkom - vyhľadávať nové obchodné príležitosti v danom odvetví, robiť prieskum trhu a aktivít konkurencie - mať zodpovednosť za dodržiavanie interných smerníc, nariadení a predpisov - zastupovať finančné, obchodné a marketingové a hodnotové záujmy finančnej spoločnosti - participovať pri tvorbe obchodných a marketingových stratégií a plánov finančnej inštitúcie - vykonávať iné doplnkové práce, ktoré priamo i nepriamo súvisia so zabezpečením a spracovaním obchodného prípadu Zamestnanecké výhody, benefity - motivačné nadštandardné odmeňovanie - príležitosť na sebarealizáciu, osobný i kariérny rast - zázemie stabilnej rodinnej spoločnosti

mzda: 0+ €

viac informácií

Prečo si vybrať HOPI?

Našou prednosťou je vysoká orientácia
na zákazníka a spokojných zamestnancov.

viac o hopi
Stredoeurópske pokrytie
Stabilita, pružnosť a bezpečnosť v jednom
Poctivý zamestnávateľ
Kvalitná starostlivosť o zákazníka
Zvyšování efektivity
Dávame priestor ľudskému potenciálu

Spoločnosti,
ktoré nám už dôverujú.

Vybrané referencie
Beiersdorf Billa Metro Lindt Hyza Budweiser Budvar Rajo Terno DR. Oetker Minit