HOPI HOLDING sa rozrástol o spoločnosť PERFECT CANTEEN

HOPI HOLDING sa rozrástol o spoločnosť PERFECT CANTEEN

Spoločnosť HOPI HOLDING a.s. úspešne zavŕšila polročné rokovania so spoločnosťou PERFECT CANTEEN s.r.o. a 23. marca 2020 do nej vstúpila ako 60% vlastník. Súčasťou uzavretej dohody je i opcia na ďalšie navýšenie podielu až do výšky 85 %. Zakladateľ PERFECT CANTEEN s.r.o., popredný šéfkuchár Filip Sajler, v spoločnosti naďalej ostáva ako CEO (konateľ) a bude zodpovedný hlavne za strategické smerovanie a kvalitu služieb. S novým podielnikom získava PERFECT CANTEEN nielen zázemie silnej tuzemskej skupiny, ktoré umožní ďalší rozvoj, ale tiež lepší prístup ku kvalitným a čerstvým surovinám zo zahraničia i z lokálnych fariem. Pre skupinu HOPI Holding, ktorá podniká popri logistike tiež v potravinárstve a poľnohospodárstve, je kapitálový vstup do PERFECT CANTEEN ideálnym doplnením portfólia.

„Súčasťou skupiny HOPI HOLDING je napríklad spoločnosť Hollandia Karlovy Vary, AD FineDine producent prémiových antipast a delikates, ekologicky hospodáriacej farmy Otročín a Bemagro alebo jedinečný HOPI CEE FISH HUB, ktoré sa špecializuje na logistiku ultra čerstvých rýb a morských plodov v regióne CEE. Akvizíciou spoločnosti PERFECT CANTEEN máme prvýkrát možnosť v rámci skupiny priamej väzby na koncového spotrebiteľa,” hovorí David Piškanin, člen dozornej rady HOPI HOLDING. „Naším cieľom je podporiť spoločnosť PERFECT CANTEEN na jej ceste dlhodobo inovatívnym spôsobom pretvárať odvetvie firemného stravovania a gastronómie”, uzatvára David Piškanin.


Spoločnosť PERFECT CANTEEN s tržbami cez 300 mil. Kč založili v roku 2004 Filip Sajler a Mirek Kotaška s myšlienkou priniesť do firemného stravovania kvalitu, akú ľudia poznali iba z fine dining. Svoj novátorský koncept postavili na prvotriednych surovinách a profesionalite personálu. O úspechu spoločnosti svedčí fakt, že aktuálne prevádzkuje už 20 firemných reštaurácií pre TOP klientov v ČR, ako sú Avast, Generali/Česká pojišťovna, Kooperativa, Moneta, O2, Penta alebo Sazka a ďalšie.

HOPI HOLDING a.s. je rodinná spoločnosť podnikajúca v oblasti logistiky, potravinárstva a poľnohospodárstva na území šiestich európskych štátov. Svojim dcérskym spoločnostiam holding poskytuje stabilné zázemie, spoločné hodnoty i možnosť vzájomného zdieľania služieb a informácií. Dôraz spoločnosť kladie na kvalitný život zamestnancov, pocit vzájomnosti a dôvery a podporu veľkého množstva spoločensky zodpovedných projektov.

Ponuka práce

všetky ponuky

V tomto distribučnom centre nie sú momentálne žiadne voľné pracovné pozície.

Prečo si vybrať HOPI?

Našou prednosťou je vysoká orientácia
na zákazníka a spokojných zamestnancov.

viac o hopi
Stredoeurópske pokrytie
Stabilita, pružnosť a bezpečnosť v jednom
Poctivý zamestnávateľ
Kvalitná starostlivosť o zákazníka
Zvyšování efektivity
Dávame priestor ľudskému potenciálu

Spoločnosti,
ktoré nám už dôverujú.

Vybrané referencie
Beiersdorf Billa Metro Lindt Hyza Budweiser Budvar Rajo Terno DR. Oetker Minit