HOPI Holding - nová akvizícia v potravinárskej oblasti

HOPI Holding - nová akvizícia v potravinárskej oblasti

V novembri 2019 sme podpísali zmluvu o kúpe majoritného podielu v nemeckej spoločnosti AD FineDine. Cieľom tohto kroku bolo podporiť vertikálny rozvoj aktivít skupiny HOPI v oblasti potravinárskej výroby.

Spoločnosti AD FineDine so sídlom v Berlíne vyrába prémiové delikatesné potraviny predovšetkým pre Nemecko. Spoločne s rodinou Dutkových, našimi novými spoločníkmi, sme si stanovili cieľ razantného rastu nielen na nemecky hovoriacich trhoch, ale i na tých ostatných, kde už skupina HOPI pôsobí. Prvým krokom k naplneniu rastovej vízie je vybudovanie nového výrobného závodu v Klášterci nad Ohří, ktorý nám umožní flexibilne reagovať na objemovo rastúce požiadavky zákazníkov. Veľmi sa na túto novú výzvu tešíme.

Ponuka práce

všetky ponuky

Vodič/vodička solo vozidla

mzda: 0+ €

viac informácií

Vodič/vodička ťahača

mzda: 0+ €

viac informácií

Account manager pre Madunice

V prípade, že nastúpiš, budeš: - pripravovať akvizíciu nových zákazníkov, starať sa o existujúcich zákazníkov - rozvíjať a budovať dobré vzťahy s obchodnými partnermi, zlepšovať imidž spoločnosti - udržiavať pravidelný kontakt so zákazníkmi (mailový, telefonický, osobný) - plánovať, organizovať a viesť jednotlivé obchodné rokovania - pripravovať prvotnú analýzu klienta a jeho investičnej alebo úverovej rizikovosti - analyzovať zákaznícke potreby - pravidelne reportovať dosiahnuté obchodné výsledky za prideleného partnera - poskytovať odborné finančné poradenstvo potenciálnym a existujúcim zákazníkom - vyhľadávať nové obchodné príležitosti v danom odvetví, robiť prieskum trhu a aktivít konkurencie - mať zodpovednosť za dodržiavanie interných smerníc, nariadení a predpisov - zastupovať finančné, obchodné a marketingové a hodnotové záujmy finančnej spoločnosti - participovať pri tvorbe obchodných a marketingových stratégií a plánov finančnej inštitúcie - vykonávať iné doplnkové práce, ktoré priamo i nepriamo súvisia so zabezpečením a spracovaním obchodného prípadu Zamestnanecké výhody, benefity - motivačné nadštandardné odmeňovanie - príležitosť na sebarealizáciu, osobný i kariérny rast - zázemie stabilnej rodinnej spoločnosti

mzda: 0+ €

viac informácií

Prečo si vybrať HOPI?

Našou prednosťou je vysoká orientácia
na zákazníka a spokojných zamestnancov.

viac o hopi
Stredoeurópske pokrytie
Stabilita, pružnosť a bezpečnosť v jednom
Poctivý zamestnávateľ
Kvalitná starostlivosť o zákazníka
Zvyšování efektivity
Dávame priestor ľudskému potenciálu

Spoločnosti,
ktoré nám už dôverujú.

Vybrané referencie
Beiersdorf Billa Metro Lindt Hyza Budweiser Budvar Rajo Terno DR. Oetker Minit